En charmerende badebold designet til babyer fra 1 år og opefter. Denne bløde og fleksible bold er fyldt med vand, hvor en lille hval og farverige perler svømmer rundt, hvilket skaber en fascinerende visuel effekt. Selvom den primært er lavet som legetøj til badekarret, kan den også give masser af glæde, når den trilles hen over gulvet, hvor skildpadden inde i bolden bevæger sig og fanger barnets opmærksomhed.
Vi samarbejder udelukkende med danske importører og leverandører, hvilket sikrer at alle vores produkter er originale og EU-godkendte.
Vi er i fuld gang med at samle de nødvendige sikkerhedsoplysninger for alle vores produkter. Hvis du har spørgsmål til GPSR, er du velkommen til at skrive til os på Z3BzckBndWNjYS5kaw==.