Fastelavnskøllen er en essentiel del af traditionen med at slå katten af tønden, og denne udgave er lavet af lyst træ og kan dekoreres som du ønsker.
Køllen er 60 cm lang og har en diameter på 3,1 cm, hvilket gør den nem at håndtere og slå med. Med denne kølle kan du fejre fastelavn på traditionel vis med venner og familie og nyde den sjove og festlige stemning, som fastelavnen bringer med sig.
Køllen er holdbar og robust og kan bruges år efter år til at slå katten af tønden.
Din anmeldelse af Fastelavnskølle - L 60 Cm - Ø 3,1 Cm
Produktsikkerhed
Vi samarbejder udelukkende med danske importører og leverandører, hvilket sikrer at alle vores produkter er originale og EU-godkendte.
Ansvarlig part
Creativ Company Danmark A/S Rasmus Færchs Vej 23
7500 Holstebro
Danmark ZW5ncm9zQGNjaG9iYnkuZGsg
Vi er i fuld gang med at samle de nødvendige sikkerhedsoplysninger for alle vores produkter. Hvis du har spørgsmål til GPSR, er du velkommen til at skrive til os på Z3BzckBndWNjYS5kaw==.