Her finder du en oversigt over varer med udgivelse i 2007. Listen består af varer på på gucca der har haft release i en bestemt måned i 2007. Klik på for at se en liste over alle produkter udgivet i måneden. Efter hver enkelt linie ses hvor mange produkter der er udgivet i den måned.
35.085 anmeldelser - 5 ud af 5 stjerner
Fik varen allerede dagen efter jeg bestilte, så det er jo perfekt.
Alt er som det skal være, gode priser, god service og hurtig levering!
Kan klart anbefales! Nemt og hurtigt!
Ovenstående står til hel fri afbenyttelse.
Alt var som forventet. Sjældent at du kan købe 23 gode dvd´er til 500 kr. Også hurtig levering.... så nu skal der ses film.
Perfekt! Sparede penge ved at købe hos Gucca, samt havde mine ting dagen efter.
Hurtig og god service.
Ikke andet end 5 stjerner herfra. Billigt - nemt at finde det man leder efter på hjemmesiden og hurtig levering.
Købte en DAB-radio på vegne af min svigerinde, som imidlertidig, straks efter bestillingen var afgivet, fortrød købet. I en mail bad jeg om at få annulleret købet, og det fik jeg en hurtig og venlig bekræftelse på.
En ærlig og flot udstyret levering. Absolut en kvalitets partner med en udsigt til flere leveringer til mig!
2 dage så kom min pakke, super service:-)
Det var nemt og gik hurtigt med at få varen hjem.
Jeg fandt hurtigt frem til de film jeg søgte, bestilte og 2 dage senere lå de 2 dvd'er jeg havde købt i min postkasse.
Nem og hurtig måde at handle på.