Forkæl din hud med UpCircle’s nærende ansigtsolie med kaffe, hybenkerne og jojoba en kraftfuld kombination, der giver intensiv fugt og en naturlig glød. Den bæredygtige formel er rig på antioxidanter, beskytter mod frie radikaler og hjælper med at reducere ar og pigmentpletter, så huden fremstår jævn og strålende.
Olien har en beroligende og genopbyggende virkning og er ideel til selv den mest sensitive hud. 100 % vegansk, cruelty-free og leveret i en elegant glasflaske – skabt til dig, der ønsker effektiv hudpleje med omtanke for miljøet.
Din anmeldelse af Upcircle - Face Oil With Coffee And Rosehip - 30 Ml
Produktsikkerhed
Vi samarbejder udelukkende med danske importører og leverandører, hvilket sikrer at alle vores produkter er originale og EU-godkendte.
Ansvarlig part
UpCircle Railway Arch 316 Blucher Road London SE5 0LH England United Kingdom +44 (0) 800 368 9570
Vi er i fuld gang med at samle de nødvendige sikkerhedsoplysninger for alle vores produkter. Hvis du har spørgsmål til GPSR, er du velkommen til at skrive til os på Z3BzckBndWNjYS5kaw==.