menuGucca.dk - Logo
Tilpas udvalg

Alafair Burke Bøger

2 varer Sorter efter:
  • 129,95 krFør 179,95 krSpar 50,00 kr (28%)
    • Varen er på lager
    • Levering 1-2 hverdage
    Måske Uskyldig - Bog
    -28%
    Af Alafair Burke - Indbinding: Hæftet
    Krimi til alle, som elsker TV-serier som Suits, Sex and the City og The Good Wife og til fans af Karin Slaughter og Liza Marklund. Olivia er en af New Yorks bedste forsvarsadvokater. Da hun opdager,...Læs mere

    129,95 kr
    Før: 179,95 krSpar 50,00 kr (28%)
    • Varen er på lager
    • Levering 1-2 hverdage
  • 129,95 krFør 179,95 krSpar 50,00 kr (28%)
    • Varen er på lager
    • Levering 1-2 hverdage
    Bag Facaden - Bog
    -28%
    Af Alafair Burke - Indbinding: Hæftet
    Hvis du kan lide Liane Moriartys "Big Little Lies", Lisa Jewell og Gillian Flynn, vil du elske denne fængslende newyorker-krimi om, hvad der foregår bag facaden i et luksushjem på Manhattan. ...Læs mere

    129,95 kr
    Før: 179,95 krSpar 50,00 kr (28%)
    • Varen er på lager
    • Levering 1-2 hverdage
Antal produkter: 2 stk.