Black Weekend: Vanvittige tilbud hele weekenden - Kun så længe lager haves
Gå til Black Weekend
menuGucca.dk - Logo
BytteretVi bytter alle varer til den 31. januar

Måske Uskyldig - Alafair Burke - Bog

Indbinding: Hæftet
Krimi til alle, som elsker TV-serier som Suits, Sex and the City og The Good Wife og til fans af Karin Slaughter og Liza Marklund. Olivia er en af New Yorks bedste forsvarsadvokater. Da hun opdager,... Læs mere.
129,95 kr
Før: 189,95 krSpar 60,00 kr (32%)
  • Varen er på lager
  • Levering: 1-2 hverdage
  • Vi bytter til 31. januar

Krimi til alle, som elsker TV-serier som Suits, Sex and the City og The Good Wife og til fans af Karin Slaughter og Liza Marklund.

Olivia er en af New Yorks bedste forsvarsadvokater. Da hun opdager, at hendes eks, bestsellerforfatteren Jack, mistænkes for tredobbelt mord, er hun overbevist om, at han er uskyldig. Spørgsmålet er, hvem der har lagt en fælde for ham – og hvorfor. Olivia beslutter sig for at forsvare Jack. For mange år siden knuste hun nemlig hans hjerte, og hun håber, at kunne gøre det godt igen. Hvis altså han er uskyldig.

Alafair Burke skriver ægte New Yorker-krimier og har adskillige gange toppet de amerikanske bestsellerlister. Hendes krimier kredser altid om stærke kvinder og udspiller sig midt i Manhattans kaos og charme. Alafair Burke debuterede på dansk med Bag facaden.

Oversat af: Brian Christensen

Sikker e-handel

Gucca.dk har det klare princip, at nethandel er nødt til at være hurtigt, billigt og sikkert for vores kunder.

Gucca.dk har fokus på sikkerhed

Når man handler online er sikkerheden meget vigtig, og det er naturligvis noget, vi vægter højt. Der er garanti for sikkerheden bag din Internetbetaling, når du køber hos Gucca.dk, for vores løsning for online betaling er godkendt af NETS. Derfor er køb og betaling hos os helt sikkert.

Du har altid 30 dages fuld returret

Gucca giver 30 dages fuld returret, helt uafhængig af hvilket produkt du måtte have købt hos os. Det betyder kort sagt, at hvis du har fortrudt købet, eller af anden grund alligevel ikke måtte ønske varen, så send blot varen tilbage til os, og vi sender dine penge retur. Før du sender returvaren tilbage, er det en en god ide, at kontakte os først.

Hurtig & sikker levering

Det er meget vigtigt, at du som vores kunde får tilsendt dit produkt både sikkert og hurtigt. Indenfor 1-2 hverdage vil du få din vare leveret. Det eneste der kan udskyde leveringstiden, er, hvis varen ikke er på lager. Lagerstatus fremgår altid tydeligt i shoppen under hver vare. Er du i tvivl om lagerstatus eller leveringstid, så er det altid en god ide, at du sender en e-mail eller ringer til os.

Online betalingsmuligheder

Der er mange muligheder for betaling, når du handler hos os, og du vælger selv, hvordan du vil foretage betaling. Den betalingsform der passer bedst til dig, er selvfølgelig den du bør benytte. Uanset hvilke af vores betalingsformer du benytter, så kan du altid købe sikkert og trygt hos os. Klik på efterfølgende link, for at se hvilke betalingsmuligheder du kan benytte. Først når dit produkt bliver sendt, bliver beløbet trukket fra din konto.

Vi yder naturligvis personlig assistance, når du ønsker det

Opstår der problemer med dit besøg på Gucca.dk, eller har du spørgsmål, sidder vi ved telefonen eller på e-mail klar til at assistere dig. Mellem 10-15 alle hverdage sidder vi klar på e-mail og ved telefonerne, og med et smil og godt humør tager vi imod din henvendelse.

Følg forsendelsen

Vi giver dig selvfølgelig muligheden for at spore din ordre hele vejen til den er dig i hænde. Når du har færdiggjort dit køb, kan du logge ind på din egen personlige ordreside. På ordresiden er det muligt at se, hvornår vi sender din pakke. Når vi har afsendt din vare, vil du i samme øjeblik modtage en mail med leveringsinformation fra os.

Fakta

Oprindelig titelThe Ex
Forfatter(e)Alafair Burke
Genre(r)Krimi Og Spænding
UdgivelsesdatoEr udgivet
ISBN-139788712060345
ISBN-108712060345
IndbindingHæftet
SprogDansk
Udgave1
Oplag1
Sidetal348
DimensionerBredde: 15.4Cm - Højde: 22.8Cm
TagsMåske Uskyldig, New Yorker Thriller, Kærlighed Og Hævn, Alafair Burke, 9788712060345, Måske Uskyldig, Bøger, Bog


Mediernes anmeldelser

Kundeanmeldelser

Vær den første til at skrive en kundeanmeldelse.

Skriv anmeldelse