Et nyt Pondus-album fyldt med julehygge og masser af grin.
Julen står i centrum, men du får også mange sjove øjeblikke med Pondus og hans venner.
I dette 27. album tager Pondus dig med på en julefortælling, som strækker sig over flere striber, samtidig med at der er plads til de vanlige sjove øjeblikke med vennerne. Her er rig mulighed for at få motioneret lattermusklerne og nyde den varme julestemning, som kun Pondus kan levere.
Elsker alle mine Pondus hæfter, dog er
Tanga-Trond en gang pladder som jeg springer over.
Der har ikke været prisstigning på magasinet men striberne er blevet meget færre derfor ser jeg en betydelig stigning hvilket er meget for mig
Vi samarbejder udelukkende med danske importører og leverandører, hvilket sikrer at alle vores produkter er originale og EU-godkendte.
Vi er i fuld gang med at samle de nødvendige sikkerhedsoplysninger for alle vores produkter. Hvis du har spørgsmål til GPSR, er du velkommen til at skrive til os på Z3BzckBndWNjYS5kaw==.