Black November - se alle tilbud
close
-39%

Billig Mad På Dyre Tallerkener

En Kærlighedserklæring Til Vegetarisk Budgetmad

139,95 kr229,95 kr
Du sparer 90,00 kr (39%)
  • local_shippingVaren er på lager
  • scheduleLevering: 1-3 hverdage
  • historyForlænget returret til 31. januar
Fremragende - 74.814 anmeldelser

Camilla Skov viser, hvordan du kan lave lækker vegetarisk mad på budget, uden at gå på kompromis med smagen. Perfekt til både hverdag og gæstemiddage.

Vegetariske opskrifter til små penge, der smager stort og ser flotte ud.

Med Billig mad på dyre tallerkener får du vegetariske retter, der koster mellem 10 og 20 kroner per portion, men stadig byder på kvalitet og masser af smag. Camilla Skov, en passioneret hjemmekok med madglæden i fokus, deler sine bedste sparetips og idéer til, hvordan du kan gøre selv de billigste måltider til noget særligt ved at tænke over serveringen. Bogen er skabt til alle, om du er studerende på SU, pensionist, familie eller enlig, der bare elsker god og prisvenlig mad. Camilla er kendt fra Instagram-succesen Vegetarisk Hverdag og er også forfatter til bestseller-kogebogen Vegetarisk i aften?.

Henter forlagets beskrivelse…

Yderligere information

SerieKogebøgerVegetar
Forfatter(e)Camilla Skov
KategoriBøger
Genre(r)Mad Og Gastronomi
ForlagGrønningen 1
UdgivelsesdatoEr udgivet
SprogDansk
Vis mere

Kundernes vurdering

Vores brugere har bedømt Billig Mad På Dyre Tallerkener Bog til 5 ud af 5 stjerner baseret på 6 anmeldelser
Bedøm produktet
★★★★★
Claus Ole Madsen
Som altid var det nemt at bestille varen hos Gucca, og den blev leveret allerede næste dag på min adresse. Det kan ikke gøres bedre !
★★★★★
Jørgen Thomsen
Tilfreds kunde
Vender tilbage en anden gang
★★★★★
Jeaentte Enoch
Skøn og velskrevet og illustreret kogebog med nemme og inspirerende opskrifter til hverdag og fest. Det er opskrifter hele familien kan være med på. Ligeledes er det en kogebog lige i tidens ånd. God mad til billige penge
★★★★★
Stine Rasted
Super god bog med masser af lækre opskrifter
★★★★★
Mie Bøtker Mogensen
Super flot bog, gode billeder og nemme opskrifter der er til at forstå.